شنبه 17 بهمن 1394
تبلیغات

ورود اعضا
شناسه :
گذرواژه :
فراموشی رمز عبور
تبلیغات

ابزار تماس با ما

همیشه فرم تماس با ما یکی از امکانات ضروری و مورد نیاز وبمسترها بخصوص بلاگرها بوده است که کمتر توسط سایتهای ایرانی ارائه ابزارهای وبمستر مورد توجه قرار گرفته از این رو تیم سایت خدماتی بیست تولز بر ان شد تا کدی انعطاف پذیری را طراحی و در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهد .

توسط ابزار زير کاربران وبلاگ يا وبسايت شما ميتوانند به راحتي با شما در تماس باشند و انتقادات و پيشنهادات را به راحتي به ايميل شما ارسال کنند.

با استفاده از این ابزار پیام های ارسالی توسط کاربران بصورت مستقیم به پست الکترونیک شما ارسال خواهد شد .

از امکانات مهم این ابزار میتوان به HTML بودن ان اشاره کرد که شما به راحتی میتوانید در کد تغییرات لازم را انجام دهید همچنین کدهای غیر مستقیم که شامل لوگو و لینک می باشد نیز امکان ارتباط با شما نیز فراهم میکنند.

همچنین اين فرم قابليت سفارشي سازي را هم دارد !

نخست ایمیلی که مایلید تمامی فرم های تماس به ان ارسال شود را وارد کنید ، در صورتی که مایلید از صفحه غیر مستقیم تماس با ما استفاده کنید میتوانید رنگ قسمت چپ و راست صفحه را به دل خواه خود انتخاب کنید.

آدرس ایمیل جهت ارسال نامه ها :
رنگ قسمت چپ:
رنگ قسمت راست:


خريد فيلتر شكن خرید vpn خرید دانلود فیلترشکن خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن دانلود فیلم دانلود فیلم با لینک مستقیم خرید vpn خرید کریو خرید vpn دانلود فیلم 2015 خرید vpn خرید vpn
خرید کریو خرید فیلتر شکن